loader image

Vítáme vás v našich apartmánech, které jsme vytvořili přesně tak, jak bychom si představovali, aby někdo pečoval o nás. Máme společně pět dětí, takže moc dobře víme, co obnáší starostlivá péče. A také moc dobře víme, jaké to je, když si od všeho potřebujete odpočinout.

Naše apartmány ve Strachotíně, vinařské vesničce na kraji Nových Mlýnů a na úbočí Pálavy, pro vás proto mají být příjemným místem, kde dostanete veškerou péči, ale zároveň můžete v klidu a s někým milým relaxovat.

Ano, s milým. Proto jsou naše pokoje koncipované jako dvou nebo čtyřlůžkové. Sami totiž máme dojem, že ty nejlepší výlety a víkendy se prožívají ve dvou. A je jedno, jestli je to partner nebo partnerka, milenec, nebo nejlepší kamarádka. Hlavně ať je to tak, jak vám to je příjemné.

A když už jsme u těch výletů, věřte, že právě ze Strachotína můžete spoustu takových skvělých podniknout. Do pár kilometrů jste v Dolních Věstonicích, světově známé lokalitě pravěkých památek, malebné vinařské vesničce Pavlov, ve vinohradech různého typu, na Pálavě nebo v tolik oblíbeném Mikulově. A pokud přijedete na kole, budete mít dosah ještě větší, klidně až do Rakouska. Ostatně inspirovat se můžete rovnou, tipy na výlety najdete ve speciální sekci tohoto webu.

Pohodu vám zajistí prostředí našich zcela nových pokojů, kuchyně a sociální zařízení u každého apartmánu nebo schránka s vínem, která také náleží ke každému z nich. Pokud si nebudete chtít připravovat vlastní snídani do postele, rádi vám ji přineseme až na stůl v našem snídaňovém baru. Parkování přímo u domu, zabezpečenou kolárnu a vše, co pro hezký pobyt potřebujete, už pak bereme jako samozřejmost.