loader image

Snídaňový bar je naše velká radost a zároveň tak trochu splněný sen. Moc nás baví gastronomie, jsme přesně ti, kdo dokážou objet několik obchodů jen kvůli tomu, že někde mají výborné šunky, jinde sýry a ještě úplně jinde se k tomu všemu prodává olivový olej nebo pečivo, které jde společně tak krásně dohromady. Všechno tohle vám chceme u nás nabídnout – výborné jídlo, které nejvíc tíhne ke slunné Itálii, ale nezříká se ani dobrot, které pochází z našeho okolí.

Promítá se to už do našich snídaní. Pokud se rozhodnete nechat si ji připravit z našich rukou, bude vás ráno vítat vůně čerstvého pečiva a kávy. Můžete si vychutnat vajíčka z poctivých chovů nebo šunky, které si při zrání daly na čas. Ti, kdo u nás stráví celou řadu dní, by měli vědět, že nabídku každý den obměňujeme, takže někdy vás čeká nadýchaný máslový croissant a jindy zase koláč, který jsme vlastnoručně upekli a před pár minutami vytáhli z trouby.

Snídaně ale nejsou všechno, jimi to spíš začíná. Pokud víte, že budete celý den někde na výletě po okolí nebo najedete spousty kilometrů na kole, můžete si při snídani objednat rovnou i piknikový koš na výlet nebo večerní pohoštění. Připravíme vám výběr lahůdek, které máme sami vyzkoušené a vylepšujeme si jimi naše vlastní večery. Buď jimi inspirujeme my vás, nebo nám sami můžete říct, co byste rádi ve svojí obložené míse našli.

Nebo se můžeme rovnou domluvit, že si u nás uděláte s přáteli menší večírek. V baru máme originální nářezový stroj, který poslouží při práci sám o sobě jako malý zážitek. Šunky a sýry si pak můžete vzít a vychutnat si je v zadní části prostoru u našich velkých stolů a starých barikových sudů.

A ani tak by to nemělo být všechno. Počítáme s tím, že budeme na apartmánech ještě pracovat, takže snídaňový bar se časem promění i v místo, kde budeme organizovat degustační večeře a možná i prodávat kávu a dobroty kolemjdoucím… Kdo ví.

Cena snídaně je 400 Kč

Líbilo se vám u nás natolik, že byste si u nás rádi zorganizovali malou oslavu, nebo setkání? Na podrobnostech se s vámi rádi domluvíme.